HotTub-Whirlpool_RELAXING-1

BADEFASS

Баден на отворено ..

Hotешка када-џакузи_РЕЛАКСИРАЕКедар топли кади се направени од Западен Црвениот кедар Ведро. Овој вид на дрво е уникатен, бидејќи на неговата отпорност на гнили. Вашиот природен мирис исклучително пријатна и смирување. Влакнести структура обезбедува оптимална вода затегнатоста и е еден од најдобрите изолација дрвни видови во светот. Нашите топли кади се достапни во различни дијаметри од 4 да 8 Луѓето во Дизајниран како едноставен топла када или туш со високи перформанси дрво гори печка и "Дрвени Вител’ со греење, Масажа-Џетс, Филтер систем и Релакс светлината.

HotTub_WoodFired-4x6q
Дрвени топла када – Јасно Западен Црвениот Cedar
Бања, Сауна нурнува базен или Ofuro
Бања, Сауна нурнува базен или Ofuro

 

 

HotTub-Whirlpool_JETS
Дрвени топла када со електрични апарати и масажа авиони

 

 

 

Бања барел Wellness барел Референци-15 Европа линија

.

(12,977 Посетителите кои се гледа овој пост)

4 размислувања за "BADEFASS”

 1. Ве молам, испратете ми документи за дрвени кади со надворешно греење на дрво, најмалата верзија.
  Ви благодарам многу
  Беа Сутер

  1. Здраво г-ѓа Сутер
   Ви благодариме за вашето пребарување. Нашата најмала топла када има дијаметар од 150 см и, со надворешна печка, е идеална за 2-4 Луѓе. Ние ви ги испративме документите и ценовникот по е-пошта.
   Ве молиме јавете ни, Како. 052 347 37 27. Ние ќе ве посоветува.
   Со почит
   Sibylle Џерси
   WellnessFASS

  1. Добро попладне Нино
   Ти благодарам за твоето распрашување. На топли кади со џакузи дизајн има многу опции, како што се контрола, Греење, Масажа-Џет Pumpe, Озонаторот унд Filtersystem. Затоа можете да го направите вашиот избор топла самите кади заедно.
   Документи како прелиминарна информација ние сме испратени до вас преку е-пошта. Најдобро е да ни се јавите, Како 052 347 3727 или ни даде вашиот телефонски број за повратен повик познат.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !