HotTub_WoodFired-4x6q

Legen druri HOT

Të tubs nxehtë klasik me sobë druri djegie nga veriu

HotTub_WoodFired-4x6bKANADA Natyra është e rrumbullakët, dizajn klasik i ekskluzive kedri kanadez të kuqe.

Cedar Hot Tubs se janë bërë prej druri perëndimore të qartë kedri kedri kuqe. Ky lloj i drurit është unik për shkak të rezistencës së saj ndaj kalbur.
Parfum tuaj natyrore jashtëzakonisht të këndshme dhe qetësues. Struktura fijor siguron ngushtësi optimale e ujit dhe është një nga më të mirë të llojeve të drurit izolues në botë.

HotTub_WoodFired-4x6c HotTub_WoodFired-4x6d HotTub_WoodFired-4x6e HotTub_WoodFired-4x6f HotTub_WoodFired-4x6g

 

 

 

 

Druri Hot legen është në dispozicion në madhësive 152, 182 dhe 214cm diametra në dispozicion dhe mund të strehojë 4-8 Njerëzit.
Versioni standard është i pajisur me një woodstove fuqishëm në natyrë.
Falë 10cm Isolierdeckels trasha uji qëndron ngrohtë edhe në ditët. Ne kështu rekomandojmë një ngrohje shtesë elektrike, i cili mban ujë dush të këndshme 38 ° C.

 

(4,580 Vizitorët që të shikuara këtë post)

14 mendime mbi "Legen druri HOT”

  1. Hello Ivana
   Thank you very much for your inquiry and your interest in our products. We have a large variety of wooden Hot Tubs. You can choose between different kind of wood like pine, thermowood, clear Canadian Red Cedar, different sizes for up to 12 people, me ngrohës brendshëm dhe të jashtëm të drurit ose ngrohës elektrik. Ne gjithashtu anije direkt në Kroaci.
   Ne ju kemi dërguar të gjitha informatat me e-mail. Ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion. Faleminderit dhe lloji i përket,
   Sibylle Maglia WellnessFASS

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !