Hotpot HotTub Badefass WellnessFASS

Badefass топла када Европа

Нашите топли кади и топли кади / топла тенџере се достапни во различни големини и видови на дрво.
Прво изберете големина (Дијаметар), видовите (Смрека, Ариш, ThermoWood), на видот на греење (Внатрешна или надворешна дрво печка) и опции ( Пластична влошка, Метал вметнете, Додатоци) и надворешни бои.

Сите детали во нашата детални ЦЕНОВНИК .

Контакт Ни за инструкции за инсталација и димензионални цртежи.

(1,568 Посетителите кои се гледа овој пост)

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !