Hotpot hottub Badefass WellnessFASS

Badefass Hot legen Europa

Hot Tubs dhe Hot Tubs / tenxhere jonë e nxehtë është në dispozicion në madhësive të ndryshme dhe llojeve të drurit.
Së pari zgjidhni madhësinë (Diametri), Specie (Bredh, Larsh, ThermoWood), lloji i ngrohjes (Shtëpie ose në natyrë furre druri) dhe opsionet ( Insert plastike, Insert Metal, Aksesorë) dhe ngjyra e jashtme.

Të gjitha detajet në detajuar tonë Lista e Çmimeve .

Kontakt Na për udhëzimet e instalimit dhe vizatime dimensionale.

(2,063 Vizitorët që të shikuara këtë post)

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !