Aussen-Garten-Сауна барел Сауна-отворено-Sauna_WellnessFASS

Garten-САУНА Европа

Нашата надворешна сауни се достапни во различни големини и видови на дрво.
Прво изберете големина (Дијаметарот и должината), видовите (Смрека, Ариш, ThermoWood), на видот на греење (Електро- или дрво греење) и опции ( Прозорец, Türart, Назад, Додатоци) и надворешни бои.

Сите детали во нашата детални ЦЕНОВНИК .

Контакт Ни за инструкции за инсталација и димензионални цртежи.

(3,529 Посетителите кои се гледа овој пост)

2 размислувања за "Garten-САУНА Европа”

  1. Guten Tag Frau Krachler
   Vielen Dank für Ihre Anfrage. Ние ви го пратив нашето долгогодишно ценовник по e-mail. Ние веќе се опремени неколку хотели со нашите високо-квалитетни топли кади и сауни барел.
   Ние ќе ве посоветува. Ве молиме јавете ни, Како. +41 52 347 37 27.
   Исто така, снабдување фабрика директни во Австрија.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !