Aussen-Garten-Sauna fuçi Sauna-Outdoor-Sauna_WellnessFASS

Garten-sauna Europe

Sauna tona në natyrë janë në dispozicion në madhësive të ndryshme dhe llojeve të drurit.
Së pari zgjidhni madhësinë (Diametër dhe gjatësi), Specie (Bredh, Larsh, ThermoWood), lloji i ngrohjes (Elektro- ose ngrohje druri) dhe opsionet ( Dritare, Türart, Mbrapa, Aksesorë) dhe ngjyra e jashtme.

Të gjitha detajet në detajuar tonë Lista e Çmimeve .

Kontakt Na për udhëzimet e instalimit dhe vizatime dimensionale.

(3,529 Vizitorët që të shikuara këtë post)

2 mendime mbi "Garten-sauna Europe”

  1. Guten Tag Frau Krachler
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi dërguar tek ju listën tonë të gjerë të çmimeve me e-mail. Ne kemi pajisur tashmë disa hotele me tona të lartë të cilësisë Hot Tubs dhe sauna fuçi.
   Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. +41 52 347 37 27.
   Ne gjithashtu furnizimin me fabrikë të drejtpërdrejtë në Austri.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !