SaunaHütte сауна кабина WellnessFAS

Сауна Hütte Кабина Европа

Нашите Сауна кабини и кабини се достапни во различни големини и дизајни.
Прво изберете големина и дизајн. на видот на греење (Електро- или дрво греење) и опции ( Прозорец, Türart, Назад, Додатоци) и надворешни бои.
СОВЕТ: Изберете нашите сауна скара комбинација Мургана. Седи напред и braais – сауна назад удобно – Велнес ПУР !

Сите детали во нашата детални ЦЕНОВНИК .

Контакт Ни за инструкции за инсталација и димензионални цртежи.

(1,664 Посетителите кои се гледа овој пост)

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !