Sauna-Katalog-Titelbild

Katalogu sauna JASHTME

Më shumë detaje rreth kopshtin tonë sauna- Oferta mund të gjendet në katalogun tonë.

Sauna und Badefass-Katalog

.

(3,511 Vizitorët që të shikuara këtë post)

4 mendime mbi "Katalogu sauna JASHTME”

 1. Përshëndetje,
  Ju lutem më dërgoni katalogun dhe lista e çmimeve tuaj.
  pyetje: ju mund të veprojë sauna tuaja me sobë me gaz?
  Të fala dhe faleminderit

  1. Mirëdita zoti Bucher
   Faleminderit për kërkesën tuaj. dhe, Ju mund të veprojë sauna tona me një sobë me gaz. Ne kemi dorëzuar për ju email Unterlagenper.
   Ne do t'ju këshillojë, Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey
   WellnessFASS

 2. Mirëdita.
  Unë kam interes në një sauna fuçi nga ju. Ju lutem më dërgoni katalogun me ofertat e ndryshme dhe lista e çmimeve për.
  Shumë faleminderit.
  Të fala

  1. Mirëdita zoti Heini Man
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi modele të ndryshme të kit sauna në sauna përfunduar mbledhur me elektrik ose druri sobë. Ne përdorim vetëm ngrohje me cilësi të lartë Harvia Finland. Konsumatori mund të zgjidhni ngrohës vetë. Në furrën elektrike është e mundur me një telekomandë dhe programimin si dhe një furrë combi për funksionin dhomë me avull ose bio.
   Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht.
   Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !