SaunaBarrel-Red_Temagami-7×8

Сауна модели / Детали за

Нашата актуелна колекција .. од мали до големи !

Најдете во градината сауна за вашите индивидуални потреби во нашиот голем опсег.
Секој сауна е опремен со електричен- или дрво шпорет на располагање.
Се должи на испорака на Канада пред, ова отворено сауни се достапни како монтажни комплет и на тој начин насекаде Лесно подесување.

Преземете го нашиот Сауна-Каталог на Канада или Ценовник директно на вашиот компјутер.

Контактирајте не за повеќе детали, Опции и слики.

(3,841 Посетителите кои се гледа овој пост)

2 размислувања за "Сауна модели / Детали за”

 1. Здраво , Јас би сакал информации за сауна за барел во затворен простор. димензија, дрво, тежина и цена.
  Благодарам однапред

  1. Здраво Мадам Лигеоа
   благодарам за вашето барање.
   За сауна во барел во затворен простор препорачуваме канадски сауни со црвен кедар (Црвениот кедар Канада). Документите ги испратив по е-пошта.
   Со почит,
   Sibylle Џерси
   WellnessFASS
   Како. 052 347 37 27

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !