SaunaBarrel-Red_Temagami-7×8

Modele sauna / Detajet

Mbledhjen e jonë aktuale .. nga të vogla në të mëdha !

Finden Sie die Gartensauna für Ihre individuellen Bedürfnisse in unserem grossen Sortiment.
Secili sauna është e pajisur me elektrike- ose sobë druri në dispozicion.
Për shkak të dërgesës së Kanadasë më parë, kjo sauna në natyrë janë në dispozicion si kit parafabrikuara dhe kështu kudo Easy Setup.

Shkarko tonë Sauna-Katalogu Kanada ose Lista e çmimeve direkt në kompjuterin tuaj.

Na kontaktoni për më shumë detaje, Opsionet dhe imazhe.

(3,841 Vizitorët që të shikuara këtë post)

2 mendime mbi "Modele sauna / Detajet”

 1. Përshëndetje , je souhaiterai des info sur sauna barrique pour l’intérieur. dimension, dru, pesha dhe çmimi.
  D’avance merci

  1. Bonjour Madame Liégeois
   Merci pour votre demande.
   Pour Sauna barrique pour l’intérieur nous recommandez les Saunas de Canadien Red Cedar (Red kedri Canada). J’ai envoyé les documents par courriere électronique.
   Të fala,
   Sibylle Jersey
   WellnessFASS
   Tillë. 052 347 37 27

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !