Arkivat Tag: Përgjigje

Kërkimet vizitor / Çmimet

Këtu ne kemi shënuar të gjitha pyetjet e vizitorëve me përgjigje për ju. Nëse keni pyetje shtesë, ju lutem na kontaktoni.
 • AvatarShtajner JanineMIRESEVINIMirëdita Ne jemi në kërkim për një fuçi druri me furrë (jashtë). Ju lutemi të na dërgoni një listë të çmimeve sugjeruar. Faleminderit Best Regards J.Steiner
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita, zonja Shtajner Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi vaske me furrë në natyrë - nga të lirë për të ekskluzive. Ju lutem kontrolloni e-mailin tuaj, dokumentet e kërkuara janë dërguar tek ju. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarFriedliLegen druri OvalMirëdita, Unë jam duke kërkuar për një Evt nxehtë tenxhere W-pishinë me +/- 3 Meter diametër. Faleminderit për komentin tuaj.
 • SibylleSibylleLegen druri OvalMirëdita z Friedli Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi hotele për çdo 2 Hot legen bërë me 214cm diametër. Kjo është më e lehtë për të ruajtur, dhe grupe të ndryshme të njerëzve mund të njëjtën kohë të gëzojnë dush. Megjithatë, siç do të bëjë vetë, ne mund të ju bëjë një 300cm Hot Pot. Unë do t'ju kontaktojmë me telefon ende. Ju uroj një ditë të mbarë. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • AvatarEleonore GriesserMIRESEVINIJu lutem shkruani një listë të çmimeve për një tubs vogla nxehtë. Nëse është e mundur pa një furrë, për të shërbyer si një pishinë zhyt. A ka disponueshmërinë janë të Austrisë?
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita zonja Griesser Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi pishinë ovale rrëzohej (LxBxH 100x80x100cm) ose raundin Hot Tubs linjës së nga 160cm diametër. Sigurisht, ju mund të blini veçmas edhe vaskë të nxehtë me ne. Nëse keni nevojë për më vonë një sobë djegie druri apo ngrohës elektrik, Ju mund të blini këtë edhe nachträglichh me ne individualisht. Pas Austri kemi ofruar direkt nga prodhimin tonë. Për instalim të brendshëm, ne rekomandojmë fuçi tona pikiatë / Ofuro nga kedri kanadez të kuqe që janë tashmë në dispozicion nga 120cm diametër dhe nga një lartësi prej 92cm. Kjo druri është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm, pasi ajo ka vetëm një sjellje të vogël tkurrje dhe në këtë mënyrë të dush ose sauna ftohjes pishinë kur nuk është në përdorim të ngushtë. Ne të dërguam ty tonë listën e çmimeve Euro me e-mail për ju. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • AvatarBC. MartinLegen druri HOTMirëmbrëma. Vetëm pyesin se çfarë ky Hit-pa tuba. A kanë një listë të çmimeve apo mund të bëjë me ndryshe çmimet. Faleminderit për përgjigjen tuaj. Me të mira lidhur. BC. Martin
 • SibylleSibylleLegen druri HOTMirëdita Z. Martin Faleminderit për kërkesën tuaj dhe interesimin tuaj në fuçi tona banje. Ne kemi një gamë të gjerë të opsioneve të ndryshme të tilla si zgjedhjen e ngrohje druri apo elektrike, lloje të ndryshme të drurit, diametër të ndryshme etj. Ju mund të hyni në Wellness fuçi kompozoj kërkesë e tubs nxehtë tuaj. Ju lutem kontrolloni e-mailin tuaj. Unë kam dorëzuar për ju dokumentet me e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarP.G.Legen druri HOTKërko për vaskë të nxehtë 2 Personat me ngrohës drurit që ngroh në dimër jashtë në 43C. Kërkesë për propozim me info të çmimeve. Faleminderit.
 • SibylleSibylleLegen druri HOTMirëdita z Glur Faleminderit për mesazhin tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi dush dhe kazanët për furre natyrë dru. Për 2 Ne rekomandojmë njerëzve tubs tonë të nxehtë polare me furre acar-provë brendshme (Diametri 160cm) ose vaskë tonë 2 Stola dhe furre natyrë ( 160x100x100cm LxBxH). Si në lidhje me temperaturën e ujit banje: rekomandojmë që mjekët ngrohjes 38 ° C ", por sigurisht ju mund të me dru tonë të fuqishëm soba ujë në një temperaturë më të lartë. Ne dërguam te ju një listë të detajuar të çmimeve me e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarErwin GabrielBADEFASS KataloguNe të drejtuar një shtëpi malore dhe janë në rindërtimin. Jam duke kërkuar për një pishinë në natyrë (Jacuzzi) me ngrohje elektrike për 8 Njerëzit. Faleminderit për sugjerimet tuaja. VIU g'freyt së Hüttenwart Erwin
 • SibylleSibylleBADEFASS KataloguMirëdita zoti Gabriel Faleminderit për kërkesën tuaj. Po ne kemi zbatuar tashmë projekte të tilla. Një shembull është kasolle SAC Legler Hut në kantonin Glarus. Ne ishim në gjendje për të vendosur një vaskë të nxehtë diametër 200cm me furre brendshme acar-provë dhe ngrohës elektrik ndihmëse atje. Sipas lidhjen e mëposhtme ju mund të gjeni një foto: http://www.kanadafass.ch/index.php/referenzen/referenzen-badefass-ch-101-150/badefass-wellnessfass-referenzen-108/ Ne të dërguam ty tërë listën e çmimeve me postë. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarSimone KollerDruri vorbullA do të kujdesen për wirlpoolfass, ju mund të na dërgoni një listë të çmimeve?
 • SibylleSibylleDruri vorbullMirëdita zonja Koller Faleminderit për kërkesën tuaj. Tubs nxehtë me dizajn vorbull ka shumë opsione. Ju, pra, mund të bëni zgjedhjen tuaj vetë tubs nxehtë së bashku. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail. Ajo është e mirë për të na telefononi, Tillë 052 347 3727 ose na jepni numrin tuaj të telefonit për një callback njohur. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarPit njeri FranzSauna GartenMe sobë druri , duke përfshirë shpërndarjen në Ticino
 • SibylleSibylleSauna GartenMirëdita z GRUBE njeri Faleminderit për kërkesën tuaj. Për sauna tona kopsht ne përdorim vetëm Qualitätsholzöfen Harvia Finlandën. Ju mund të zgjidhni nga 3 verschiedenen Llojet Buxheti, Standard Supozoj Elite (Detajet në këtë link http://www.wellnessfass.ch/shop/fasssauna/index.html). Në Kanada sauna fuçi ose kabinë, Ju mund të zgjidhni furre vetë. Furre të ndryshme mund të gjenden këtu http://www.kanadafass.ch/index.php/garten-sauna/sauna-oefen/. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarGarschkeHot spa tubs fui referencat-5Ne jemi të interesuar në një vaskë të nxehtë në oborr spanjol tonë dhe do të na ndjekin përmes një Katolog dhe lista e çmimeve. Me çfarë peshe duhet të llogaritet përafërsisht. Paraprakisht ju falenderoj Sigrid dhe Claus Dieter Garschke
 • AvatarGarschkeHot spa tubs fui referencat-5Ne jemi të interesuar në një vaskë të nxehtë në oborr spanjol tonë dhe do të vlerësojmë një Katolog dhe lista e çmimeve. Me çfarë peshe duhet të llogaritet përafërsisht. Paraprakisht ju falenderoj Sigrid dhe Claus Dieter Garschke
 • AvatarMoniek HanBADEFASS KataloguPërshëndetje, Unë do të doja të marrë Katalogue tuaj dhe Prieseliste. Shumë faleminderit.
 • SibylleSibylleHot spa tubs fui referencat-5Mirëdita Z. dhe Znj Garschke Faleminderit për interesimin tuaj në fuçi tona banje. Një tubs nxehtë për 2 - 4 Personat me 160cm diametër është me ca. 1200ujë të mbushur lt. Së bashku me kazanët e nxehtë e 200 kg dhe 2 Personat 150kg e kështu vjen shpejt mbi peshë 1500kg totale. Tubs Hot tona 3 Breite Standbalken (ndryshe nga të tjerët në të çmime më të ulta të tregut tummelnden) kështu që pesha shpërndahet në mënyrë optimale në tokë. Është shkëputur Patio tuaj, duhet të jetë domosdoshmërisht një mbështetje në dispozicion. Unë shpresoj, Unë kam qenë në gjendje të ju ndihmojnë me këto vërejtje të shkurtra, Përndryshe ju lutem na telefononi në për një konsultim individual. Tillë. +41 52 347 37 27 Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • SibylleSibylleBADEFASS KataloguMirëdita zonja Haan Faleminderit për mesazhin tuaj. Ju lutem na tregoni, të cilat produkti jeni të interesuar në. Ne kemi importuar një listë CH-Çmimi, detyrë dhe taksave dhe Euro Çmimi Lista me Drop dërguar nga fabrika plus transportin. Ju mund të dërgoni këtë informacion direkt në info@wellnessfass.ch ose na telefononi. Tillë. +41 52 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarClaudia MeisterDruri vorbullMirëmëngjesi Ne jemi shumë të interesuar në produktet tuaja, Hot Tube sowie Saunafass. Ju lutem na dërgoni listat e çmimeve? Ne më pas do të donte të lidhen me ju për të diskutuar detaje të mëtejshme. Shumë faleminderit
 • SibylleSibylleDruri vorbullMirëdita kampion grua Faleminderit për të na kontaktuar. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi dush dhe sauna kopsht. Ju mund të krijoni oazë juaj personale Wellness sipas dëshirave tuaja. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail. Ajo është e mirë për të na telefononi, Tillë 052 347 3727 ose na jepni numrin tuaj të telefonit për një callback njohur. Ju faleminderit shumë. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarRoland HachlerMIRESEVINIDitë të mirë pati edhe fuçi intresse druri me furrë ata mund të më dërgoni një listë e çmimeve gjithashtu e mundur në sajë Përshëndetje Zubehöhr.vielen Roland Hächler
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita z Hächler Faleminderit për kërkesën tuaj dhe interesimin tuaj në fuçi tona banje. Ne kemi një shumëllojshmëri të aksesorëve të tilla si sistemi filtër, Përforcues ngrohës diellore, Higjiena Produkte ujit, Wood preservatives tualetin etj. Ju lutem kontrolloni e-mailin tuaj, dokumentet e kërkuara janë dërguar tek ju. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarErnst RauberLegen druri HOTNe merren me idenë për të krijuar një tenxhere të nxehtë, kam ardhur të gjithë produktin tuaj nëpërmjet djalit tonë, sepse ai tashmë ka një fuçi bërë nga kedri. Ideja ime: Një fuçi për 2 Personat me gaz ose ngrohje elektrike dhe sistemit të filtrimit. Vetë-kuvendi i impiantit. Ju lutem më dërgoni dokumentet për. Sinqerisht, Ernst Rauber rrugë fshati 35 5210 Windisch
 • SibylleSibylleLegen druri HOTMirëdita z Rauber Faleminderit për kërkesën tuaj. Druri Hot legen USA Kjo është saktësisht e drejtë për ju. Tubs nxehtë nga Clear Perëndimore Red Cedar në lartësitë 3 ose 4 Bujë (91 oder 122cm) në diametra 5 ose 6 Bujë (152 oder 182cm). Modeli standard ka një ngrohës 3kw elektrik, 2-Speed ​​Pumpe, Filtra dhe njësi kontrolli (Balboa). Që Bereis ju elektrizuar automatikisht Hidro-Jets (ndriçuar) për një masazh të këndshëm. Ngrohje me gaz nga SHBA nuk janë të certifikuara në Evropë ?! Ne po ju dërguar tashmë dokumentet me email. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarRoethlisberger UrsHarvia-GriffinCG170Mirëdita. mua kontrolli im të rritet si një rrufe goditi në fshatin. Unë ende kam një CV të vjetër të tipit 02 Style ONDAL. Tani unë kam për të zëvendësuar kontrollin. Cilat janë mundësitë e mia? Çmimi? A mund ta bëjë këtë vetëm edhe në qoftë se unë nuk jam elektrikisht talentuar? Gruss Urs
 • SibylleSibylleHarvia-GriffinCG170Mirëdita z Roethlisberger Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne mund të merrni ju Pjesë Harvia. Ne urdhërojë e tyre direkt nga fabrika. Ju lutem dërgoni e-mail adresa info@wellnessfass.ch një foto nga pajisjen dhe nga nameplate. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarI gjallëHarvia-TopclassCombiA ishte der kostet topclass Combi KV 80SE, 90SE KV dhe kontrollit pajisje të (Griffin Combo, C105S Logic) Sinqerisht G. I gjallë
 • SibylleSibylleHarvia-TopclassCombiMirëdita z gjallë Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne jemi një tregtar i regjistruar Harvia dhe mund të ofrojë të gjitha produktet e sauna Harvia Finlandë. Çmimet e kemi dërguar me anë të e-mail. Ju lutem shikoni faqen tonë të dokumenteve, ku ju mund të tashmë të shkarkoni udhëzimet sobë. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarJürg BohnenblustMIRESEVINIJu lutem më dërgoni një listë të çmimeve me kushtet e ofrimit Thanks
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita z Bohnenblust Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë - nga të lirë për të ekskluzive. Ju lutem na tregoni, të cilat produkti jeni të interesuar në, Vaskë nxehtë ose fuçi sauna, në mënyrë që ne mund të ju dërgojë dokumentet përkatëse. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Edhe në mbrëmje ose në fundjavë. Ju faleminderit shumë. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarBeatKërkimet vizitor / ÇmimetJu lutem dërgoni me listën e çmimeve dhe katalogun e Hot Tubs dhe Saunas gjitha llojet e kopshtit. Besten lagështirë Beat P.S. Më vjen keq, por unë gjej HP tërësisht konfuze dhe cluttered pak Währe më shumë!
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita z Durscher Faleminderit për kërkesën tuaj. Lista standardi ynë çmimi që ne kemi dërguar tek ju me e-mail. Lloji für alle, siç kërkohet, ne nuk kemi çmimet. Ne kemi një sistem modulare, në mënyrë që produkti mund të konsumatorëve në fuçi banje si në sauna për kopsht vetë së bashku. Lidhur me vërejtjen tuaj përfundimtar ne duam të theksojmë, se blerja e një vaskë ose sauna për kopsht nuk është aq e lehtë sa të blesh bukë. Kjo është arsyeja pse ne jemi biznes specialist që nga viti 2004. Klientët tanë vlerësojnë shërbim të personalizuar dhe ne jemi një kompani (wegkopiert jo vetëm një faqe interneti me fotot me origjinë të panjohur apo edhe nga ne). Faqja e internetit tregon vetëm një pjesë të vogël të produkteve dhe shërbimeve tona dhe është përdorur për të kontaktuar. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarConn LuchsingerKërkimet vizitor / ÇmimetGrüezi Ju lutem më dërgoni një katalog përfshirë. Lista e çmimeve për vaska banje / tubs nxehtë. Cilat janë kohët e ofrimit të do të pritet? Kind regards
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita zonja Luchsinger Faleminderit për kërkesën tuaj dhe të interesit në prodhimet tona Wellness. Lista standardi ynë çmimi që ne kemi dërguar tek ju me email. Cilat janë të interesuar në pikërisht? Tubs nxehtë për sa shumë persona? Çfarë Lloji i ngrohjes (Wood, Elektro), Standardbadefass, Vaskë, Druri Hot legen oder druri Whirlpool? Koha dorëzimit varet produktit të dëshiruar. Tubs nxehtë Evropa ju ende mund të urdhërojë dhe të paguajnë nesër, transporti shkon të enjten dhe më pas të mërkurën në magazinë tonë gati për mbledhjen. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht, na telefononi 052 347 3727 ose të na thoni numrin tuaj të telefonit me. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • AvatarRoland HachlerKërkimet vizitor / ÇmimetDitën e mirë mund të më për Hot Tubs me pajisje furrë etj e një liste të çmimeve të dërguar Sinqerisht, Roland Hächler
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita z Hächler Faleminderit për kërkesën tuaj. Lista aktuale e çmimeve ne kemi dërguar tek ju me email. Kur të blesh një fuçi banje disa aspekte duhet të merren parasysh. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarAlbert HamburgerKërkimet vizitor / ÇmimetJu lutem dërgoni me listat e çmimeve dhe katalogë të Hot Tubs dhe sauna të gjitha llojet e kopshtit. Faleminderit Albert
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita Z. Hamburger Faleminderit për kërkesën tuaj. Për shkak të adresën tuaj e-mail, ne supozojmë, që jetoni në Gjermani. Ne po ju dërguar këtë arsye tonë listën e çmimeve EURO. Vendet e BE, ne furnizimin direkt nga prodhimin tonë. Ju lutem na tregoni, nëse jeni duke kërkuar për një vaskë të nxehtë ose një kopsht sauna. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarArmin VockFassSauna-RELAX_WellnessFASSOferta Çmimi përfshirë. Transportit nuk Cumbel, Bündnerland, Zvicra
 • SibylleSibylleFassSauna-RELAX_WellnessFASSMirëdita z Vock Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi modele të ndryshme nga kit për të mbledhur plotësisht sauna fuçi në pagesat e ndryshme sizes.The transportit janë të bazuara në vëllim dhe peshë dhe mund të dorëzohet për ju vetëm pas përcaktimit modelin e dëshiruar sauna. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarNiklaus Heini MannKatalogu sauna JASHTMEMirëdita. Unë kam interes në një sauna fuçi nga ju. Ju lutem më dërgoni katalogun me ofertat e ndryshme dhe lista e çmimeve për. Shumë faleminderit. Të fala
 • AvatarShillingOval-HotTub_RedCedar-9Hetim Çmimi!
 • SibylleSibylleKatalogu sauna JASHTMEMirëdita z Heini njeri Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi modele të ndryshme të kit sauna në sauna përfunduar mbledhur me elektrik ose druri sobë. Ne përdorim vetëm ngrohje me cilësi të lartë Harvia Finland. Konsumatori mund të zgjidhni ngrohës vetë. Në furrën elektrike është e mundur me një telekomandë dhe programimin si dhe një furrë combi për funksionin dhomë me avull ose bio. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • SibylleSibylleOval-HotTub_RedCedar-9Mirëdita zonja Shilling Faleminderit për të na kontaktuar. Doni të kazanët e nxehtë për përdorim të brendshëm ose në natyrë? Për përdorim të brendshëm, lloji i drurit Red Cedar është ideale për shkak se sjellja e tkurrje është minimal. Për përdorim të jashtëm ju mund të përdorë gjithashtu edhe pisha Nordic ose larsh siberian. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarShilling BettinaSauna GartenIntressiere mua për sauna fuçi ...
 • SibylleSibylleSauna GartenMirëdita zonja Shilling Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi sauna fuçi nga pyje Red Cedar, Pishe nordik ose larsh siberian në madhësive të ndryshme dhe dizajne. Në Wellness fuçi ju mund të vënë së bashku Sauna veta kërkesën tuaj. Përfitoni nga vitet e përvojës. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne me kënaqësi do të ju këshillojë personalisht. Ju lutem na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur ose të na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarRegjistrohu dorisRreth NeshTë nderuar Zotërinj, ne jemi duke kërkuar për një hottub, ju lutem dërgoni me listën e çmimeve me email. shumë faleminderit dhe lloji i përket Doris Signer
 • SibylleSibylleRreth NeshMirëdita Znj Signer Faleminderit për kërkesën tuaj. Unë kam dërguar për ju nga dokumentet e-mail. Për shkak të Baukastensytems tona të gjitha modelet nuk janë të listuara në listën e çmimeve. Ne kemi gjithashtu Tubs Hot nga termo drurit me një insert çelik inox me shumë opsione dhe fut plastike për të gjithë kazanët e nxehtë bërë nga lesh xhami me trim druri. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na kontaktoni, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarSchwarzenbachKërkimet vizitor / ÇmimetGrua Grüezi MAGLIA Unë jam duke kërkuar për një sauna në natyrë fuçi infra të kuqe dhe kanë pyetjeve të mëposhtme: - Nuk janë preassembled edhe? - Gjithashtu instaluar? - sa kushton? - Sa kohë duhet, po aq të ngrohtë deri në një sauna infra të kuqe, që ju mund të ulen në temperatura e ngrirjes pa ngrirjen deri në vdekje? 🙂 (Infrared punon edhe në trup dhe më pak nga temperatura e dhomës). LG Schwarzenbach
 • WellnessFASSWellnessFASSKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita Faleminderit për kërkesën tuaj dhe JA, Ne gjithashtu kemi sauna në natyrë me infra të kuqe. Outdoor ynë Infrared Sauna është mbledhur tashmë. Instalimi është për këtë arsye shumë të thjeshtuar. Me kërkesë, ne gjithashtu ofrojmë shërbimin e instalimit. Kostot ndryshojnë në varësi të modelit dhe vendndodhjen, shpenzimet orë CHF 98.- plus. Way. Sauna infrared gjeneron efektin e saj direkt nga rrezatimi infra të kuqe dhe jo vetëm me ngrohje dhe pastaj të rrezatojë ngrohjes. Kështu, mjedisi është ngrohja deri menjëherë pas pushtetit. Përvoja tregon tona, që në temperatura të ulëta në sauna infra të kuqe është e gatshme për sauna pas 15min. Ne aktualisht kemi një model të bukur në shitje .. na telefononi (052 347 3727) për më shumë informacion ose na jepni numrin tuaj të telefonit të njohur. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • AvatarSchärSauna OFENMirëdita, unë do të jenë të lumtur për të vënë së bashku sauna mia, Për fat të keq unë nuk mund të gjeni çdo informacion të çmimeve. Mund email me disa oferta apo listën e çmimeve? Shpenzimet e transportit duke përfshirë. Abladen (Qasja për kamionë në dispozicion, Abladeort 3m neben LKW). Faleminderit Simon Schär
 • WellnessFASSWellnessFASSSauna OFENMirëdita z arkipelag Faleminderit për kërkesën tuaj. Sauna tona janë në dispozicion në tri kategori të ndryshme; Buxheti (si nje kit), Standard (upgradeable përmes opsioneve) und Elite (integruar tashmë me të gjitha opsionet). Detajet mund të gjenden tashmë në dyqan tona online at http://www.wellnessfass.ch/shop/fasssauna/index.html . Përveç kësaj, ne kemi dorëzuar për ju listën e detajuar të çmimeve me email. Ne me kënaqësi do t'ju këshillojë mbi opsionet e ndryshme. Na telefononi në Tel. 052 347 3727 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • AvatarBürgisOval-HotTub_KanadaFASS 1Përshëndetje Unë dua të përdorur jashtë një vaskë ovale si dhe. A mund të më dërgoni një citat apo lista e çmimeve: Mass: 200cm Gjatësia Max dhe 60cm lartë. Nga të cilat lind ndoshta nga gjatësia do të jetë 80cm optimale ose përafërsisht. Holzart Red Zedern Holz. Gruss Yves
 • SibylleSibylleOval-HotTub_KanadaFASS 1Mirëdita z Bürgis Faleminderit për kërkesën tuaj. Është masa standarde të ovale në formë fuçi dush nga kanadez kedri kuqe: L = 152 cm, B = 76cm, H = 76cm. Ne gjithashtu kemi linjë tonë evropian në nordik Pisha apo larsh siberian është më e lirë. Unë kam dërguar për ju nga dokumentet e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarMary RasmussenMIRESEVINIMirëdita Ne jemi në kërkim për një vaskë të nxehtë me furrë në natyrë dhe me 160 Diametri. Për këtë ne do të dëshironim për të kanë mbuluar muret e brendshme të fuçi me çelik inox. Çfarë mund të më ofroni atje dhe për çfarë çmimi? Kind regards Maria Rasmussen
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita zonja Rasmusen Faleminderit për kërkesën tuaj. Po ne kemi Hot Tubs dhe futur çelik me insert alumini, GFK-Përdorimi, Innenofen, Outdoor furre etj. Blerja e drejta për ju Hot legen nuk është aq e thjeshtë. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Sibylle MAGLIA
 • AvatarDanielKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita, Unë jam duke kërkuar si për një vaskë në natyrë të nxehtë dhe sauna. Secili për ca. 4-6 Njerëzit. Mund të ju një listë të çmimeve (Zvicra) dërguar për modelet e ndryshme dhe harton? Shumë faleminderit
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita z Anthamatten Ju faleminderit për Kontaktaufnahme.Gerne tuaj ne do t'ju dërgojmë listën e çmimeve me e-mail. Ne kemi zbritje deri në 50% Ofron Off dhe të ndryshme të veçanta që nuk janë të listuara në listën e çmimeve. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Sibylle MAGLIA
 • AvatarNinoBADEFASSPërshëndetje dëshironi më shumë informacion në lidhje me vorbullat ? Ju faleminderit
 • SibylleSibylleBADEFASSMirëdita Nino Faleminderit për kërkesën tuaj. Tubs nxehtë me dizajn vorbull ka shumë opsione, të tilla si kontrolli, Ngrohje elektrike, Masazh-Jet Pumpe, Ozonator und Filtersystem. Ju, pra, mund të bëni zgjedhjen tuaj vetë tubs nxehtë së bashku. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail. Ajo është e mirë për të na telefononi, Tillë 052 347 3727 ose na jepni numrin tuaj të telefonit për një callback njohur. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarChrister KjosKërkimet vizitor / ÇmimetJu lutem dërgoni me listën e çmimeve dhe katalogun e fuçi vaske, Whirpool sauna druri dhe kopsht të gjitha llojet. Shumë faleminderit, Christer Kjos
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetDear Christer Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë - nga çmimet e ulëta të exklusive. Ne ju dërguar të gjitha informatat me e-mail. Për çdo informacion ju lutem na kontaktoni me email apo telefon => KONTAKT . Faleminderit dhe lloji i përket, Sibylle MAGLIA WellnessFASS.ch / KanadaFASS.ch / WellnessBARREL.com
 • AvatarPetra VogelKërkimet vizitor / ÇmimetGrua e mirë ditën MAGLIA Ne jemi të interesuar në të dy tenxhere të nxehtë, si dhe për fuçi(Kopshtari)Sauna. Ne do të donim për të ndërtuar një oazë Wellness jashtë në EFH tonë krijuar rishtazi. A mund të na jepni një katalog të detajuar me çmimet përkatëse për produktet? Shumë faleminderit! Të fala Petra Voegeli
 • AvatarJürg WINTSCHPiktura Galerie KOTA & GrillhausJu lutem dërgoni listën e çmimeve për këtë shtëpi skandinave vuaj me email ose postimi. Adresa: Hotel Schweizer Haus, 7516 Faleminderit Maloja për përpjekjet tuaja dhe dëshirat më të mira
 • SibylleSibylleKërkimet vizitor / ÇmimetMirëdita zonja Voegeli Faleminderit për interesimin tuaj në produktet tona. Me ne ju mund të krijoni Wellness-oazë tuaj sipas kërkesave tuaja. Ne kemi linjë tonë evropiane, që është shumë i thjeshtë. Cilësi moderne dhe të lartë është Line ynë Kanada. Unë ju kisha dërguar të dy linjat e prodhimit me e-mail. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Sibylle MAGLIA
 • SibylleSibyllePiktura Galerie KOTA & GrillhausMirëdita z WINTSCH Faleminderit për kërkesën tuaj. Oferta mysafirët tuaj një përvojë të veçantë me një Grillkota. Siç e dini të sigurtë, A e banorë qyteti nuk është më sot "zjarri" ose "zeuseln" në ballkonin e tij të vogël. Reagime tregon se ju duhet të keni vënë vetëm dru, e para BBQ dhe gatim përbërësit dhe takëm. Përvoja për mysafirët tuaj është pastaj për të bërë gjithçka vetë. Dhe e rëndësishme; një telefon celular apo zile në vend Kota për të ftuar për të porositur furnizimin lëngshme përsëri. Ne të dërguam ty të gjitha informacionet e me e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarImmanuel ShivLista e çmimeveMirëdita, Ne jemi të interesuar në një Sauna fuçi. Ju lutemi të na dërgoni përshkrimin e hollësishëm (Mass, Ndërtimi, Teknologji) dhe çmimet për. Faleminderit. MFG I. Zgjebja
 • SibylleSibylleLista e çmimeveMirëdita z Shiv Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi sauna fuçi 2 Personat në madhësi 190cm x 190cm dhe sauna deri në një gjatësi prej 400cm për bujtina për 12 Njerëzit. Ne tani kemi edhe sauna dhe Grillkotas me sauna integruar në ofertë. Për të qenë në gjendje të ju këshillojë, ne kemi nevojë për informacion shtesë. Ju lutem na kontaktoni, Tillë. 052 347 37 27. Informacioni standarde ne kemi dërguar tek ju me e-mail. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarMarkus SchiltknechtHot spa tubs fui Referencat-108Mirëdita! Në kopshtin tonë ka një raund, tank tulla ndërtuar ujë, ne do të dëshironim për të ngrohur me një sobë druri të jashtëm, Unë do të jenë mirënjohës për informacion në lidhje Wasseraufheizunsmöglichkeiten. Me të mira lidhur, Markus Schiltknecht
 • WellnessFASSWellnessFASSHot spa tubs fui Referencat-108Mirëdita z Schiltknecht Faleminderit për kërkesën tuaj dhe JA, ne kemi sobë druri të jashtme gjithashtu në dispozicion veç e veç. Ju duhet për furre natyrë dy të çon në basenin tuaj guri. Një poshtë ikjen "në furrë 'dhe një fluks up' nga furrë '. Sobë druri jashtëm për një vaskë të nxehtë punon në parimin thermosyphon, Pra, kjo nuk është e nevojshme pompë. Prodhimit të ngrohjes është rreth. +14° C për 1000liter në orë (Vlerat në një izoluar tubs druri nxehtë). Më shumë detaje mund të gjenden në dyqanin tonë: Ju lutem na kontaktoni për më shumë detaje Tel 052 347 3727. Ekipi Sinqerisht Wellness fuçi
 • AvatarUrs KernMIRESEVINIZonja dhe zotërinj, unë kërkoj për informacion specifik në lidhje me sauna e tyre të drurit. Ju faleminderit shumë. Të fala Urs Kern
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita z Kern Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi sauna cilësisë në natyrë në madhësi të ndryshme dhe dizajne: Grosse 150cm - 400cm, Diametri 180cm - 210cm, Llojet e drurit: Bredh nordike apo kanadeze kedri kuqe, Zgjedhja e drurit ose sobë elektrike. Unë kam dërguar për ju nga dokumentet e-mail. Ne do t'ju këshillojë, ju lutem na kontaktoni, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarAMAYENCBADEFASS KataloguPërshëndetje, Unë jam i interesuar në produktin ovale vaskë tuaj prej druri. Pyetje për instalimin në kopsht : -plug ikjen është ajo integrohet-the dimensionet -faut ka një trajtim shtesë për dru - Çmimi dorëzuar Savoie FRANCE
 • SibylleSibylleBADEFASS KataloguPërshëndetje Ju lutem na kontaktoni. Ne kemi stile të ndryshme të vaskë ovale druri. I dërguar të gjitha informacionet e me e-mail. Po, ne gjithashtu të japë në Francë, Prodhimi i drejtpërdrejtë. Ju lutem më kontaktoni, Tillë. +41 52 347 37 27. Të fala, Sibylle Jersey
 • AvatarMelanieRreth NeshMirëdita Unë jam duke kërkuar për një vaskë druri nxehtë për kopshtin tonë. Mund t'ju pyes, të email me listën e çmimeve? Faleminderit dhe Përshëndetje Melanie
 • WellnessFASSWellnessFASSRreth NeshGrua e mirë ditë Hammerli Faleminderit për kërkesën tuaj dhe të interesit në prodhimet tona Wellness. Lista aktuale e çmimeve ne kemi dërguar tek ju. Ju mund të zgjidhni nga madhësive të ndryshme, Llojet e drurit, Ofenart, etj. zgjidhni. Ne aktualisht kemi produktet e mëposhtme në një çmim të reduktuar në shitje: http://www.wellnessfass.ch/shop/abverkauf/index.html Ju lutem na tregoni numrin tuaj të telefonit ose na telefononi (052 347 3727) kështu që ne mund të më të mirë të ndihmuar dhe ofertat tona të veçanta (jo në listën e çmimeve) mund të paraqesë. Për pyetje apo informacion të mëtejshëm, ne jemi në dispozicionin tuaj. Kind regards Sibylle MAGLIA
 • Avatarchris stratsianisBadefass-HotTub_WellnessFASS-20Unë jam i interesuar në një vaskë prej druri, në formën e fuçi, me një diametër të 1.80 m dhe një lartësi prej 80 cm, për 4-5 persona. Ajo do të vendoset jashtë në kopsht, gjysma në tokë, në zonat me temperatura të ulëta (deri në -15 netë dimrit). Uji duhet të jetë i nxehtë për të 38 gradë Celsius. Në netët e dimrit të ftohtë, duhet të ketë një sistem të automatizuar për ngrohjen e ujit deri në 4 gradë për të parandaluar ngrirjen. Pyes veten nëse fuçi duhet të jetë me dy-mur dhe me fund me izolim 5-6 cm. Sa rrit koston në këtë rast?? E dëshirueshme është duke shtuar një sistem hidro-masazh dhe me ajër të masazh. Faleminderit CHRIS STRATSIANIS Janine,GREQI,
 • WellnessFASSWellnessFASSBadefass-HotTub_WellnessFASS-20Sir Chris Ju faleminderit shumë për e-mail tuaj dhe interesimin tuaj në produktet tona Wellness. Çfarë ju përshkruani është përfshirë tashmë në vorbullën standarde tona prej druri. Nuk ka izolim të nevojshme sepse Red Cedar do të izolojnë shumë mirë. Ju gjithashtu do të merrni një mbulesë 10cm izolim, që mban temperaturën bashku me sistemin e ngrohjes elektrik në vlerën atë që dëshirë. Ekziston edhe një mbrojtje automatike ngrirjes që fillon në 7 ° C '. Ngrirja do të ketë asnjë problem, të gjitha Tubs Hot tona janë prodhuar dhe testuar edhe në shumë ftohtë Kanada. Ju lutem kontrolloni lidhjen e mëposhtme: http://www.govista.ch/gallery/index.php/WellnessFASS/montage_badefass_canada_ Ju lutem më kontaktoni me telefon për më shumë detaje informacion +41 52 347 37 27. Ne ju dërguar çmimet me email. Kind regards, Sibylle glial Kanadafass.ch
 • WellnessFASSWellnessFASSRreth NeshMirëdita, Lady MAGLIA. Vaskë të nxehtë ka ardhur. Ka edhe vendi i duhur. Ne ishim me fat, sepse tani bie shi tmerrshme. Kalorësisë asgjë, Dua të theksoj atë vetëm. Bukur, ajo është. Shoferi ishte shumë i dashur dhe i durueshëm. Faleminderit për përgatitjen e mirë. A duhet të jetë i trashë për rritje të, Unë do të kthehem. Dashuri shumë nga Burgenland Bärbl G.
 • AvatarMarkus StorckGrill-Haus_WellnessFASS-23Gjej kasolle barbecue me zonën e fjetur
 • WellnessFASSWellnessFASSGrill-Haus_WellnessFASS-23Mirëdita z Storck Faleminderit për kërkesën tuaj. Kasollet Barbecue me vazhdim janë të pajisura me një qoshe divan. Këto janë modele 9,2m2 +, LxBxH 5,4x3,8x3,2m und 16,5m2 +, LxBxH 6,6x4,6x3,6m . Megjithatë, çdo model ka dy banka, të cilat mund të konvertohet në një shtrat. Shih në foto në galeri . Ju lutem na telefononi për një konsultim individual, të tilla +41 52 347 3727 . Gjithashtu si mbrëmje ose gjatë fundjavës. Të fala, Sibylle Jersey
 • AvatarKuonen SylvanBADEFASS KataloguUnë do të doja katalog tuaj dhe lista e çmimeve
 • SibylleSibylleBADEFASS KataloguMirëdita zoti Kuonen Faleminderit për kërkesën tuaj. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne aktualisht kemi një veprimi CHF Vitit të Ri 150.00 Discount off produkteve tona standard. Të përfitojnë nga kjo ofertë speciale. Ju lutem na telefononi për një konsultim individual, Tillë +41 52 347 3727 . Gjithashtu si mbrëmje ose gjatë fundjavës. Të fala, Sibylle Jersey
 • Avatarroger cavegnCamping Pod – Evropa Sleep fuçiJu lutem shikoni listën e çmimeve CampingPod; faleminderit shumë.
 • SibylleSibylleCamping Pod – Evropa Sleep fuçiMirëdita zoti Cavegn Faleminderit për kërkesën tuaj. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne rekomandojmë Camping POD tonë me një gjatësi prej 4,8 milion. Kjo cilësi të lartë Camping POD përbëhet nga dy dhoma, ju ose mysafirët tuaj duke ofruar një eksperiencë të paharrueshme kampe. Përveç kësaj, ju mund të mobiljeve si një krevat dopio, 3 stola (1 Banka mund të zgjatet për një shtrat) dhe gjithashtu të urdhërojë një tryezë menjëherë. Ne do t'ju këshillojë, na telefononi, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Sinqerisht Sibylle Maglia Wellness fuçi
 • AvatarDorothée LiegeModele sauna / DetajetPërshëndetje , Unë do të uroj për info fuçi sauna për brenda. dimension, dru, pesha dhe çmimi. Paraprakisht ju falenderoj
 • SibylleSibylleModele sauna / DetajetPërshëndetje Madam Faleminderit për Liege tuaj. Për fuçi Sauna për të brendshme, ne rekomandojmë kanadez Red Cedar sauna (Red kedri Canada). I dërguar dokumentet elektronike Courrière. Të fala, Sibylle Maglia WellnessFASS Tel. 052 347 37 27
 • AvatarLouis PhilippeBadefass-HotTub_WellnessFASS-25Përshëndetje, A është e mundur për ju për të ofruar këtë Hottub në Quebec, Kanadë? Pra, ajo është një produkt i përshtatshëm në klimë shumë të ftohtë kanadez? Ju faleminderit për vëmendjen tuaj.
 • SibylleSibylleBadefass-HotTub_WellnessFASS-25Përshëndetje Louis-Philippe Faleminderit për ju. Po, ne mund të dorëzojë këtë Hottub në Quebec. druri Siberian larsh është, ideale për klimë shumë të ftohtë. Ju lutem më kontaktoni. Numri është +1 719 645 47 44 Të fala, Sibylle Jersey
 • AvatarLouis PhilippeLegen druri HOTPërshëndetje, I kontaktuar ju sot më parë në lidhje me shpërndarjen në Quebec nga një banjë nordike WellnessFASS-25. Ky model duket më e përshtatshme për nevojat tona. Unë do të doja nëse është e mundur të dërgoni me një çmim që përfshin ofrimit të Quebec, Kanadë. ju faleminderit shumë.
 • SibylleSibylleLegen druri HOTBonjour Louis-Philippe Ne do të sugjeroja për Kanada vaskë të nxehtë me dru kedri kanadez kuqe. Ne kemi madhësive të ndryshme Diametri 6ft 7ft dhe me një ngrohës Woodburning. Të gjitha Tubs Hot kanë një mbulesë dhe izoluar e cila është e mirë për dimër të ftohtë. Unë do të ju dërgoj të gjitha informacionet me e-mail. Kind regards, Sibylle
 • AvatarFournierDruri vorbullPërshëndetje, Unë jam i interesuar në një banjë me ngrohje druri. ju lutem mund të më dërgoni një katalog dhe një listë të çmimeve ? Ju faleminderit dhe mirë lidhur me. David Fournier
 • SibylleSibylleDruri vorbullPërshëndetje Z. Fournier Faleminderit për ju. Ne dërguam dokumentet tona me email. Ju lutem më kontaktoni, Tillë. +41 52 347 37 27 për më shumë informacion. Të fala, Sibylle Jersey
 • AvatarSIMONNETLegen druri Ovalpërshëndetje mund të dërgoni me normat e tuaj për një dush ovale 2 person
 • SibylleSibylleLegen druri OvalPërshëndetje zotëri Faleminderit për ju. Ne dërguam dokumentet tona me email. Ju lutem më kontaktoni, Tillë. 052 347 37 27 Të fala, Sibylle Jersey
 • AvatarThomas BehrensBadefass-HotTub_WellnessFASS-34Mund të më jepni një kuotë e çmimeve për vaskë? Shumë faleminderit
 • SibylleSibylleBadefass-HotTub_WellnessFASS-34Mirëdita zoti Behrens Faleminderit për të na kontaktuar. Aktual listën e çmimeve të dërguar te ju me e-mail. Ne do t'ju këshillojë personalisht, na telefononi në Tel. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Sibylle MAGLIA
 • AvatarPetra KrachlerGarten-sauna Europesauna Garden për max 3 Njerëzit gjithashtu të kërkoni për informacion të nxehtë tubs
 • SibylleSibylleGarten-sauna EuropeMirëdita grua Krachler Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi dërguar tek ju listën tonë të gjerë të çmimeve me e-mail. Ne kemi pajisur tashmë disa hotele me tona të lartë të cilësisë Hot Tubs dhe sauna fuçi. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. +41 52 347 37 27. Ne gjithashtu furnizimin me fabrikë të drejtpërdrejtë në Austri. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarLisa FELLINGERLegen druri HOTPërshëndetje! Unë jam duke kërkuar për një vaskë të nxehtë për jashtë dhe kanë gjetur tani në internet për modele të ndryshme me çmime të ndryshme. Unë mendoj se ka dallime të mëdha në cilësinë në këtë fushë. Pse një vaskë të nxehtë prej tyre? Unë do të jenë të interesuar se çfarë është një Whirlpool Wooden (Diametri 182 dhe gjithashtu 214), në qoftë se ajo është për të ngrohur me sobë druri, shpenzimet. (në qoftë se me sobë druri: Duhet të ngrohur vaskë druri nxehtë në dimër gjithashtu elektrikisht?) Si një alternativë për të Whirlpool druri unë do të doja të di se çfarë një vaskë të nxehtë normale (Diametri 214) Shpenzimet mjaft jashtë sobë druri . Cilat janë kostot e ofrimit në Austri? A mund vaskë të nxehtë edhe marr? Mund druri Whirlpool ndonjëherë të ndërtuar vetë? Mund vaskë të nxehtë edhe të ndërtuar? Thanks in advance! Përshëndetje Lisa FELLINGER
 • SibylleSibylleLegen druri HOTMirëdita zonja FELLINGER Faleminderit për të na kontaktuar. Aktual listën e çmimeve të dërguar te ju me e-mail. Ne pastaj i shpëtojmë direkt nga fabrika në Austri. Ne kemi një gamë të gjerë me shumë opsione për Hot Tubs. Imagjinoni dëshiruar vetë tubs nxehtë tuaja së bashku. Ne do t'ju këshillojë personalisht, na telefononi në Tel. +41 (0)52 347 37 27. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Sibylle MAGLIA
 • AvatarMeisterLegen druri HOTÇmimi i kuti banje vat
 • SibylleSibylleLegen druri HOTGood Taf grua mjeshtri Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi vaske. Ato mund të ndryshojnë në fuçi Wellness bëjë Vaskë tuaj të nxehtë vetë së bashku. Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail. Ajo është e mirë për të na telefononi, Tillë 052 347 3727 në mënyrë që ne mund t'ju këshillojë personalisht. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarDiane MochanMIRESEVINIUnë jam duke kërkuar për një listë të çmimeve për shtëpinë tuaj djeg. Unë jetoj në Central Skoci. Ju lutemi të përfshijë çmimin e ofrimit të. Mund të përfshihen edhe figura të kënaqur fala Diane Mochan
 • SibylleSibylleMIRESEVINIDear Diane Faleminderit për kërkesën tuaj. Po ne gjithashtu anije në Skoci. Ne ju kemi dërguar listën e çmimeve dhe broshurë me e-mail. Kind regards, Sibylle
 • AvatarWilly Huisman-DortmundtSaunaBarrel-Red_Temagami-7×8Ju lutemi të informacion në lidhje me fuçi Sauna. për 4 njerëzit me verandë. dru shkarkoi
 • SibylleSibylleSaunaBarrel-Red_Temagami-7×8I nderuar Z. Huisman-Dortmundt Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne do të ju dërgojnë informacion tonë me E-Mail. Është vendi ofrimit në Zvicër apo Holandë? Faleminderit dhe lloji i përket, Sibylle Jersey
 • AvatarMüller RomanDruri vorbullMirëdita të më jepni ju lutem të lënë listat e çmimeve dhe dokumentacionin e dërguar me postë? Ne jemi të interesuar në një vaskë të nxehtë që ne duam për të ngritur në një vilë në 1250müM. përfshirë. shtesat si tryezë për Fondue etj. Shumë faleminderit dhe lloji i përket Roman Müller
 • SibylleSibylleDruri vorbullMirëdita Z. Muller Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne rekomandojmë një vaskë të nxehtë me një furrë të brendshme acar-provë në lartësi të mëdha. Tabelat për Fondue klientit tonë ka bërë të veten. Ne do t'ju këshillojë. Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarEinar GudnasonBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-52Është i mandatuar në Islandë , ajo që është çmimi i një sauna të tillë? kv.Einar
 • SibylleSibylleBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-52Dear Einar Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne gjithashtu anije në ishullin. Unë ju kam dërguar katalogun e sauna tona fuçi me e-mail. Ju lutemi të na kontaktoni për më shumë informacion. Faleminderit dhe lloji i përket, Sibylle Jersey
 • AvatarKuonen SylvanBADEFASS KataloguMirëdita, ne do të dëshironim një vaskë të rrumbullakët të nxehtë për 4 njerëz. Me pranverë për përdorim. Shtëpie ose në natyrë pavarësisht furre. Mund të më thoni se sa do të kushtojë me shpërndarjen në Valais Zvicër. holzart rëndësi Juaji sinqerisht
 • AvatarSTAMATIOU KaterinaMIRESEVINIDua të bëj një derë e erythrelati.tha skandiviki mund të më dërgoni disa çmimeve treguese e drurit që do të jetë e nevojshme; Shumë falemnderit
 • SibylleSibylleBADEFASS KataloguMirëdita zoti Kuonen Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi fuçi të ndryshme dush me aplikim të nxehtë. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail. Ne kemi një gamë të gjerë të llojeve të ndryshme të drurit të tilla si të kuqe kedër kanadeze, Bredh, Thermoholz - nga të lirë për të ekskluzive. Për pyetje apo informacion të mëtejshëm, ne jemi në dispozicionin tuaj. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • SibylleSibylleMIRESEVINIDear Sir Faleminderit për kërkesën tuaj. Unë ju ka dërguar listën e çmimeve aktuale me e-mail. Ju lutem më tregoni në të cilën produkti që ju jeni të interesuar në. Kind regards, Sibylle Jersey
 • AvatarBeat BucherKatalogu sauna JASHTMEPërshëndetje, Ju lutem më dërgoni katalogun dhe lista e çmimeve tuaj. pyetje: ju mund të veprojë sauna tuaja me sobë me gaz? Të fala dhe faleminderit
 • SibylleSibylleKatalogu sauna JASHTMEMirëdita zoti Bucher Faleminderit për kërkesën tuaj. dhe, Ju mund të veprojë sauna tona me një sobë me gaz. Ne kemi dorëzuar për ju email Unterlagenper. Ne do t'ju këshillojë, Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Sinqerisht Sibylle Maglia Wellness fuçi
 • AvatarPeter AlexanderBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-74Dear adresa. Pas fuçi Sauna dhe do të donte për të pyetur çmimin, se ajo ekziston në një dru-djegia? Faleminderit paraprakisht për përgjigjen tuaj
 • SibylleSibylleBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-74I nderuar Z. Sandor Faleminderit për kërkesën tuaj dhe interesimin tuaj në produktet tona. Ne anije direkt nga objektin tonë të prodhimit në Lituani në Hungari. Ne ju dërguar lista aktuale e çmimeve me e-mail. Ju lutem na tregoni në të cilën produkti që ju jeni të interesuar në. Faleminderit dhe lloji i përket, Telefoni Sibylle Maglia WellnessFASS: +41 52 347 37 27
 • AvatarHans LindenSaunaBarrel-Red_Petawawa-6×6Ju lutem më dërgoni informata sauna Kind fala Hans Linden
 • AvatarPeter GlowinskiBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-47Hi. Do të doja të di pristet këtë sauna. Të fala Peter
 • SibylleSibylleBarrel-Outdoor-Sauna_WellnessFASS-47Dear Peter Faleminderit për kërkesën tuaj dhe interesimin tuaj në produktet tona. We sent you our price list in EURO by e-mail. For further information do not hesitate to contact us. We would like to help you finding the perfect sauna for you. Kind regards, Sibylle Jersey
 • AvatarBjörn WenzelMIRESEVINIJu lutem më dërgoni një listë të çmimeve për një druri tubs nxehtë me furre.
 • SibylleSibylleMIRESEVINIMirëdita zoti Wenzel Faleminderit për kërkesën tuaj. Für die Auswahl des richtigen Badefasses sind folgende Kriterien: wieviele Personen, welches Klima, Ferien-oder Dauergebrauch? Ju lutem kontrolloni e-mailin tuaj, dokumentet e kërkuara janë dërguar tek ju. Ju lutem na telefononi, Tillë. +41 52 347 37 27. Ne do t'ju këshillojë. Sinqerisht, Sibylle MAGLIA
 • AvatarSuter BeaBADEFASSSenden Sie mir bitte Unterlagen für Holzbottiche mit Aussenheizung Holz die kleinste Version. Besten Dank Bea Suter
 • SibylleSibylleBADEFASSMirëdita Znj Suter Faleminderit për kërkesën tuaj. Unser kleinstes Badefass hat einen Durchmesser von 150cm und eignet sich mit einem Aussenofen hervorragend für 2-4 Njerëzit. Die Unterlagen und Preisliste haben wir Ihnen per e-Mail zugestellt. Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Ne do t'ju këshillojë. Sinqerisht Sibylle Maglia Wellness fuçi
 • AvatarIvanaLegen druri HOTi dashur, Ju lutemi për çmimet e disponueshme madhësive të produkteve? Dhe si mund ta blej? Pozdrav
 • SibylleSibylleLegen druri HOTPërshëndetje Ivana Ju faleminderit shumë për kërkesën tuaj dhe interesimin tuaj në produktet tona. We have a large variety of wooden Hot Tubs. You can choose between different kind of wood like pine, thermowood, clear Canadian Red Cedar, different sizes for up to 12 people, me ngrohës brendshëm dhe të jashtëm të drurit ose ngrohës elektrik. Ne gjithashtu anije direkt në Kroaci. Ne ju kemi dërguar të gjitha informatat me e-mail. Ju lutem mos hezitoni të na kontaktoni për më shumë informacion. Faleminderit dhe lloji i përket, Sibylle Maglia WellnessFASS
.
(4,520 Vizitorët që të shikuara këtë post)