MIRESEVINI

Mik i dashur Wellness

Hot legen;  Një ndjenjë e mrekullueshme për trupin dhe shpirtin … gjatë gjithë vitit …
Baden në të njëjtën kohë të gëzojnë të ajrit të freskët në ujë të ngrohtë në ajër të hapur dhe.
Kontrasti midis nxehtë dhe të ftohtë është një kënaqësi e veçantë. Kjo përvojë është rritur më tej nga uji me gaz dhe masazh.

Sauna fuçi;Relaksimi dhe relaksim të shëndetshëm në një atmosferë private në shtëpi …
Formë të jashtëzakonshme që ju mund të gëzojnë në klasë të parë termike veçanërisht – Dimensionet kompakte bëjnë sauna për të pothuajse të gjitha vendet në dispozicion. Jashtë kit çati për një jetë të gjatë dhe shumë gëzim bën.

BBQ Hut / shtëpi vuaj; Tepër i përsosur për kopshtin tuaj …
Uluni së bashku me familjen dhe miqtë, kuzhinier, grillieren, qeshur dhe biseduar deri prishet në mëngjes. Shtëpia Grill është pavijon ideal verës – Barbecue kasolle xhevahir izoluar plotësisht për të gjithë sezonin.

Një investim që do t'ju sjellë shumë vite kënaqësi!


Produktet tona janë në dispozicion në llojet e mëposhtme të drurit (Dallimi Çmimi):

 • Nordik Pisha
 • Larsh siberian
 • Oak Evropian
 • ThermoWood
 • Perëndimore Red Cedar (Kanadë)
 • Bardhë Cedar (Kanadë)

WeShipWorldwide-2Ne anije të gjithë botën – Pyetni për CHF tonë / EUR / USD Lista e Çmimeve.

 

(42,662 Vizitorët që të shikuara këtë post)

18 mendime mbi "MIRESEVINI”

 1. Ju lutem shkruani një listë të çmimeve për një tubs vogla nxehtë.
  Nëse është e mundur pa një furrë, për të shërbyer si një pishinë zhyt.
  A ka disponueshmërinë janë të Austrisë?

  1. Mirëdita zonja Griesser
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi pishinë ovale rrëzohej (LxBxH 100x80x100cm) ose raundin Hot Tubs linjës së nga 160cm diametër. Sigurisht, ju mund të blini veçmas edhe vaskë të nxehtë me ne. Nëse keni nevojë për më vonë një sobë djegie druri apo ngrohës elektrik, Ju mund të blini këtë edhe nachträglichh me ne individualisht. Pas Austri kemi ofruar direkt nga prodhimin tonë.
   Për instalim të brendshëm, ne rekomandojmë fuçi tona pikiatë / Ofuro nga kedri kanadez të kuqe që janë tashmë në dispozicion nga 120cm diametër dhe nga një lartësi prej 92cm. Kjo druri është i përshtatshëm për përdorim të brendshëm, pasi ajo ka vetëm një sjellje të vogël tkurrje dhe në këtë mënyrë të dush ose sauna ftohjes pishinë kur nuk është në përdorim të ngushtë.
   Ne të dërguam ty tonë listën e çmimeve Euro me e-mail për ju.
   Të fala
   Sibylle Jersey

 2. Mirëdita
  Ne jemi në kërkim për një fuçi druri me furrë (jashtë).
  Ju lutemi të na dërgoni një listë të çmimeve sugjeruar.

  falemnderit
  Të fala
  J.Steiner

  1. Frauensteiner Mirëdita
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi një gamë të gjerë të fuçi vaske me furrë në natyrë – nga të lirë për të ekskluzive.
   Ju lutem kontrolloni e-mailin tuaj, dokumentet e kërkuara janë dërguar tek ju.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !