Hottub-Whirlpool_RELAXING-1

BADEFASS

Baden në ajër të hapur ..

HotTub-Whirlpool_RELAXINGTubs Cedar nxehtë janë bërë nga Red Cedar perëndimore Wood qarta. Ky lloj i drurit është unik për shkak të rezistencës së saj ndaj kalbur. Parfum tuaj natyrore jashtëzakonisht të këndshme dhe qetësues. Struktura fijor siguron ngushtësi optimale e ujit dhe është një nga më të mirë të llojeve të drurit izolues në botë. Tubs Hot tona janë në dispozicion në diametra të ndryshme nga 4 në 8 Njerëzit në Designed si një vaskë të thjeshtë nxehtë ose vaskë me performancë të lartë dru-djegia furrë dhe një 'druri Whirlpool’ me ngrohje elektrike, Masazh-Jets, Filter sistem dhe Relax Lehta.

HotTub_WoodFired-4x6q
Druri Hot legen – Qartë Perëndimore Red Cedar
Vaskë, Sauna pishinë rënie ose Ofuro
Vaskë, Sauna pishinë rënie ose Ofuro

 

 

HotTub-Whirlpool_JETS
Vaskë druri nxehtë me ngrohje elektrike dhe avionëve masazh

 

 

 

Hot spa tubs fui referencat-15 Europe-line

.

(12,789 Vizitorët që të shikuara këtë post)

4 mendime mbi "BADEFASS”

  1. Guten Tag Frau Suter
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Unser kleinstes Badefass hat einen Durchmesser von 150cm und eignet sich mit einem Aussenofen hervorragend für 2-4 Njerëzit. Die Unterlagen und Preisliste haben wir Ihnen per e-Mail zugestellt.
   Ju lutem na telefononi, Tillë. 052 347 37 27. Ne do t'ju këshillojë.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey
   WellnessFASS

  1. Guten Tag Nino
   Danke für Ihre Anfrage. Tubs nxehtë me dizajn vorbull ka shumë opsione, të tilla si kontrolli, Ngrohje elektrike, Masazh-Jet Pumpe, Ozonator und Filtersystem. Ju, pra, mund të bëni zgjedhjen tuaj vetë tubs nxehtë së bashku.
   Dokumentet si informacion paraprak kemi dërguar me anë të e-mail. Ajo është e mirë për të na telefononi, Tillë 052 347 3727 ose na jepni numrin tuaj të telefonit për një callback njohur.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !