HotTub-Katalog-Titelbild

Каталог BADEFASS

Повеќе детали во врска со нашите бања BARREL – Понудата може да се најде во нашиот каталог.

.

(6,340 Посетителите кои се гледа овој пост)

10 размислувања за "Каталог BADEFASS”

 1. Добар ден, ние би сакале тркалезна жешка када за 4 луѓе. Со пролетта за употреба. Внатрешна или надворешна печка прашање. Можете ли да ми кажете колку тоа ќе ги чини со испорака во Вале Швајцарија. holzart egal
  Со почит

  1. Guten Tag Herr Kuonen
   Ви благодариме за вашето пребарување.
   Имаме различни барели бања со топла апликација. Документите ние сме испратени до вас преку е-пошта. Имаме широк спектар на различни видови на дрво, како што се црвено кедрови Канада, Смрека, Thermoholz – од евтини до ексклузивни.
   За прашања или други информации што се на располагање.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !