HotTub-Whirlpool-HydroJets

Дрвени WHIRLPOOL

Класичен и романтични – испрати поврзан со технологија

Kanada-Badefass Wooden Whirlpool Red CedarЗадоволството на капење и леснотија на користење на модерна топли кади е поврзан со природно дрво производ.
Оваа технологија е умно скриени и можете да се одморите на отворено …

 

HotTub-Whirlpool_JETS

HotTub-Whirlpool_BEDIENEINHEIT HotTub-Whirlpool_BAENKE HotTub-Whirlpool_JETS1

Дрвената топла када е достапна во големини 152, 182 214cm и дијаметар достапни и можат да се сместат 4-8 Луѓе.
Се користат квалитетни вир компоненти на Балбоа за контрола, Греење, Масажа-Џет Pumpe, Озонаторот унд Filtersystem.

Get Adobe Flash player

Држете го покажувачот на глувчето на соодветни места за да ја видите опис.

.

 

(4,496 Посетителите кои се гледа овој пост)

8 размислувања за "Дрвени WHIRLPOOL”

 1. Guten Morgen
  Wir sind an Ihren Produkten sehr interessiert, Топла Tube sowie Saunafass.
  Може да се молам пратете ни ценовниците? Што подоцна би сакале да ве контактираме за да разговараат за понатамошни детали. Многу благодарам

  1. Guten Tag Frau Meister
   Besten Dank für Ihre Kontaktaufnahme.
   Имаме широк спектар на бања буриња и градина сауни. Можете да креирате вашите лични велнес оаза според вашите желби.
   Документи како прелиминарна информација ние сме испратени до вас преку е-пошта.
   Најдобро е да ни се јавите, Како 052 347 3727 или ни даде вашиот телефонски број за повратен повик познат. Ви благодарам многу.
   Со почит
   Sibylle Џерси

  1. Guten Tag Frau Koller
   Ви благодариме за вашето пребарување.
   На топли кади со џакузи дизајн има многу опции. Затоа можете да го направите вашиот избор топла самите кади заедно.
   Документи како прелиминарна информација ние сме испратени до вас преку е-пошта. Најдобро е да ни се јавите, Како 052 347 3727 или ни даде вашиот телефонски број за повратен повик познат.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !