2 mendime mbi "Badefass-HotTub_WellnessFASS-20”

 1. Unë jam i interesuar në një vaskë prej druri, në formën e fuçi, me një diametër të 1.80 m dhe një lartësi prej 80 cm, për 4-5 persona. Ajo do të vendoset jashtë në kopsht, gjysma në tokë, në zonat me temperatura të ulëta (deri në -15 netë dimrit). Uji duhet të jetë i nxehtë për të 38 gradë Celsius. Në netët e dimrit të ftohtë, duhet të ketë një sistem të automatizuar për ngrohjen e ujit deri në 4 gradë për të parandaluar ngrirjen.
  Pyes veten nëse fuçi duhet të jetë me dy-mur dhe me fund me izolim 5-6 cm. Sa rrit koston në këtë rast??
  E dëshirueshme është duke shtuar një sistem hidro-masazh dhe me ajër të masazh.
  Thanks
  CHRIS STRATSIANIS
  IOANNINA,GREQI,

  1. Dear Chris
   Thank you very much for your e-mail and your interest in our wellness products.
   Çfarë ju përshkruani është përfshirë tashmë në vorbullën standarde tona prej druri. Nuk ka izolim të nevojshme sepse Red Cedar do të izolojnë shumë mirë. Ju gjithashtu do të merrni një mbulesë 10cm izolim, që mban temperaturën bashku me sistemin e ngrohjes elektrik në vlerën atë që dëshirë. Ekziston edhe një mbrojtje automatike ngrirjes që fillon në 7 ° C '. Ngrirja do të ketë asnjë problem, të gjitha Tubs Hot tona janë prodhuar dhe testuar edhe në shumë ftohtë Kanada.

   Ju lutem kontrolloni lidhjen e mëposhtme:
   http://www.govista.ch/gallery/index.php/WellnessFASS/montage_badefass_canada_

   Please contact me by phone for more details information +41 52 347 37 27.
   Ne ju dërguar çmimet me email.

   Kind regards,
   Sibylle Jersey
   Kanadafass.ch

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.