Кампување-POD спиење барел Garten-Schlaf-Fass WellnessFAS

Кампување Pod – Сон барел Европа

Нашите кампување парчиња и спиење буриња се достапни во различни големини и видови на дрво.
Прво изберете големина (Долг), видовите (Смрека, Ариш, ThermoWood) и опции ( Прозорец, Türart, Додатоци) и надворешни бои.
СОВЕТ: Кампување-POD е ​​исто така достапен како сауна!

Сите детали во нашата детални ЦЕНОВНИК .

Контакт Ни за инструкции за инсталација и димензионални цртежи.

(2,352 Посетителите кои се гледа овој пост)

2 размислувања за "Кампување Pod – Сон барел Европа”

  1. Guten Tag Herr Cavegn
   Ви благодариме за вашето пребарување. Документите ние сме испратени до вас преку е-пошта.
   Ние препорачуваме на нашите Кампување POD со должина од 4,8 милиони. Овој висок квалитет Кампување POD се состои од две соби, вие или вашите гости нуди незаборавно кампување искуство. Исто така, можете мебел како брачен кревет, 3 клупи (1 Банката може да се продолжи за кревет) и да му наложи на маса веднаш.
   Ние ќе ве посоветува, јавете ни се, Како. 052 347 37 27 или ни даде вашиот телефонски број познат.
   Со почит

   Sibylle Џерси
   WellnessFASS

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !