Camping-POD Fjetur-fuçi Garten-Schlaf-FASS WellnessFAS

Camping Pod – Evropa Sleep fuçi

pods tona kampe dhe fuçi Fjetur janë në dispozicion në madhësive të ndryshme dhe llojeve të drurit.
Së pari zgjidhni madhësinë (Gjatë), Specie (Bredh, Larsh, ThermoWood) dhe opsionet ( Dritare, Türart, Aksesorë) dhe ngjyra e jashtme.
TIP: Der Camping-POD ist auch als Sauna erhältlich!

Të gjitha detajet në detajuar tonë Lista e Çmimeve .

Kontakt Na për udhëzimet e instalimit dhe vizatime dimensionale.

(2,352 Vizitorët që të shikuara këtë post)

2 mendime mbi "Camping Pod – Evropa Sleep fuçi”

  1. Guten Tag Herr Cavegn
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Dokumentet ne kemi dërguar me anë të e-mail.
   Ne rekomandojmë Camping POD tonë me një gjatësi prej 4,8 milion. Kjo cilësi të lartë Camping POD përbëhet nga dy dhoma, ju ose mysafirët tuaj duke ofruar një eksperiencë të paharrueshme kampe. Përveç kësaj, ju mund të mobiljeve si një krevat dopio, 3 stola (1 Banka mund të zgjatet për një shtrat) dhe gjithashtu të urdhërojë një tryezë menjëherë.
   Ne do t'ju këshillojë, na telefononi, Tillë. 052 347 37 27 ose të na japin të njohur numrin tuaj të telefonit.
   Me të mira lidhur

   Sibylle Jersey
   WellnessFASS

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !