SaunaHütte Sauna WellnessFAS Cabin

Sauna Hutte Cabin Europe

Kabina tona sauna dhe kabina janë në dispozicion në madhësi të ndryshme dhe dizajne.
Së pari zgjidhni madhësinë dhe design. lloji i ngrohjes (Elektro- ose ngrohje druri) dhe opsionet ( Dritare, Türart, Mbrapa, Aksesorë) dhe ngjyra e jashtme.
TIP: Wählen Sie unsere Sauna-Grill Kombi-Hütte. Ulur para dhe braais – një sauna mbrapa qetë – Wellness qëllime !

Të gjitha detajet në detajuar tonë Lista e Çmimeve .

Kontakt Na për udhëzimet e instalimit dhe vizatime dimensionale.

(1,691 Vizitorët që të shikuara këtë post)

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !