Sauna-Katalog-Titelbild

Каталог НАДВОРЕШНА САУНА

Повеќе детали во врска со нашите Сауна ГАРДЕН- Понудата може да се најде во нашиот каталог.

Sauna und Badefass-Katalog

.

(3,464 Посетителите кои се гледа овој пост)

4 размислувања за "Каталог НАДВОРЕШНА САУНА”

 1. Здраво,
  Ве молиме пратете ми ја вашата каталогот и ценовникот.
  прашање: можете да работат сауни со шпорет на гас?
  Со почит и благодарност

  1. Guten Tag Herr Bucher
   Ви благодариме за вашето пребарување. и, Можете да работат нашите сауни со шпорет на гас. Имаме доставени до вас на Unterlagenper е-маил.
   Ние ќе ве посоветува, Ве молиме јавете ни, Како. 052 347 37 27.
   Со почит
   Sibylle Џерси
   WellnessFASS

 2. Добар ден.
  Имам интерес во буре Сауна од вас. Ве молиме пратете ми каталог со различни понуди и ценовникот на.
  Многу благодарам.
  Со почит

  1. Guten Tag Herr Heinimann
   Vielen Dank für Ihre Anfrage. Имаме различни модели на сауна комплет на готовиот собраа сауна со електрична енергија или печка на дрва. Ние користиме само високо квалитетни греалки Harvia Финска. Корисникот може да избере грејач самиот. Во електрична печка е можно со далечински управувач и програмирање, како и комби рерна пареа соба функција или био.
   Документите ние сме испратени до вас преку е-пошта. Ние со задоволство ќе ве советуваме лично.
   Ве молиме да ни даде вашиот телефонски број познати или ни даде на повик, Како. 052 347 37 27.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !