FirePit_Grill-Cabine_GrillHut.us

Скара-HÜTTE

Скара хижа или скара куќа е совршен прилог на вашата градина.

Ние се најевтини снабдувач на квалитетот на скара колиби во Швајцарија. Зошто? Wir haben regelmässig Sammeltransporte und haben unsere Importkosten aus dem EU-Raum optimiert!

GrillCabin-99sqft_9.2m2.pdfГолемини на 6 бис 25m2, различни ентериери.
Некои модели, исто така, може да се користи со дополнителен простор како мала кујна или спална соба.
Виткање клупи за употреба како за спиење и широк спектар на дополнителна опрема е достапна.

Скара-Haus: Offene Bauweise mit grossen Fenstern
14.9_16.5_GrillHouse

Скара-Hütte: Massive Bauweise, изолирани за употреба преку целата година
14.9_16.5_GrillCabin

Атмосфера огниште за готвење или само со семејството и пријателите на "разговор’ да имаат.
9.2_GrillCabin

Контактирајте не за детали, најдобар телефон за поединечни консултации.

 

9.2-GrillCabin_GrillHut.USA-wide

(2,967 Посетителите кои се гледа овој пост)

One thought on “Скара-HÜTTE”

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !