FirePit_Grill-Cabine_GrillHut.us

SKARA-Hutte

Një BBQ Hut apo BBQ House është tepër i përsosur për kopshtin tuaj.

Ne jemi furnizuesi më e lirë e kasollet Barbecue cilësi në Zvicër. Pse? Wir haben regelmässig Sammeltransporte und haben unsere Importkosten aus dem EU-Raum optimiert!

GrillCabin-99sqft_9.2m2.pdfMadhësive të 6 bis 25m2, brendshme të ndryshme.
Disa modele mund të përdoret edhe me hapësirë ​​shtesë si një kuzhinë të vogël ose dhoma gjumi.
Folding stola për përdorim si dhoma fjetjeje dhe gamë të gjerë të aksesorëve është në dispozicion.

Grill-Haus: Offene Bauweise mit grossen Fenstern
14.9_16.5_GrillHouse

Grill-Hutte: Massive Bauweise, izoluar për përdorim gjatë gjithë vitit
14.9_16.5_GrillCabin

Fireplace komod për gatim ose vetëm me familjen dhe miqtë "chat’ të ketë.
9.2_GrillCabin

Na kontaktoni për hollësi, telefoni më i mirë për një konsultim individual.

 

9.2-GrillCabin_GrillHut.USA-wide

(2,972 Vizitorët që të shikuara këtë post)

One thought on “SKARA-Hutte”

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !