9.2-GrillCabin_GrillHut.USA-wide

На фотографиите Galerie Кота & Grillhaus

А скандинавските скара колиба е инвестиција гарантира да ви даде години на забава со семејството и пријателите.
Биде инспириран – и мислам на knisterendes оган и скара мирис ..

(1,464 Посетителите кои се гледа овој пост)

2 размислувања за "На фотографиите Galerie Кота & Grillhaus”

 1. Ве молиме испратете ценовник за оваа скандинавска скара куќа преку е-маил или по пошта.
  Адреса:
  Хотел Schweizer Haus, 7516 Maloja

  Besten Dank für Ihre Bemühungen und beste Grüsse

  1. Guten Tag Herr Wintsch
   Ви благодариме за вашето пребарување. Честиш со ексклузивен искуство со Grillkota. Како што знаете дека, Стори граѓани веќе денес “оган” или “zeuseln” со неговиот мал балкон. Повратни информации укажува на тоа дека мора да се стави само на дрво, сурова скара и готвење состојки и прибор за јадење. Искуство за вашите гости е тогаш да се направи сè себе. И важни; мобилен телефон или ѕвоно во Кота место за гостите да им нареди на снабдување течност повторно. Ние сме ви испрати сите информации преку е-пошта.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !