9.2-GrillCabin_GrillHut.USA-wide

Piktura Galerie KOTA & Grillhaus

Një kasolle skandinave Barbecue është një investim i garantuar për të ju jap vjet fun me familjen dhe miqtë.
Të jetë i frymëzuar – dhe mendoj për një zjarri dhe Barbecue parfum knisterendes ..

(1,840 Vizitorët që të shikuara këtë post)

2 mendime mbi "Piktura Galerie KOTA & Grillhaus”

 1. Ju lutem dërgoni listën e çmimeve për këtë shtëpi skandinave vuaj me email ose postimi.
  Adresa:
  Hotel Schweizer Haus, 7516 Maloja

  Besten Dank für Ihre Bemühungen und beste Grüsse

  1. Guten Tag Herr Wintsch
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Oferta mysafirët tuaj një përvojë të veçantë me një Grillkota. Siç e dini të sigurtë, A e banorë qyteti nuk është më sot “zjarri” ose “zeuseln” në ballkonin e tij të vogël. Reagime tregon se ju duhet të keni vënë vetëm dru, e para BBQ dhe gatim përbërësit dhe takëm. Përvoja për mysafirët tuaj është pastaj për të bërë gjithçka vetë. Dhe e rëndësishme; një telefon celular apo zile në vend Kota për të ftuar për të porositur furnizimin lëngshme përsëri. Ne të dërguam ty të gjitha informacionet e me e-mail.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !