Harvia-Сауна-StainlessSteel-Ofen_wide

HARVIA партнер

WellnessFASS® е официјален партнер HARVIA.

Harvia Ексклузивно Сауна ДизајниHarvia обезбедува решенија за широк спектар на сауни. Без разлика дали сте планира да се изгради или обнова на сауна, во широк спектар на Harvia ќе најдете се, она што ви треба, печки и ентериери да се подготвени сауни и бања сауни. Harvia, исто така, нуди производи за инфрацрвени кабини и кабини пареа.

 

Harvia каталози и брошуриПреземете ја каталози директно на вашиот компјутер и контактирајте не за вашиот специјален цена.
Јазици DE германски, EN англиски, Францускиот СР, RU руски

=> Кликни тука

 

 


Harvia Holzofen Сауна Legend150Преземете употреба- и собранието инструкции директно на вашиот PC и контактирајте не со прашања.
Јазици DE германски, EN англиски (Други јазици достапни на барање)

=> Кликни тука

 

 


 

(3,015 Посетителите кои се гледа овој пост)

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !