WellnessFASS® - измислен име стана бренд !

За нас

WellnessFASS® – измислен име стана бренд !

WellnessFASS® на wellness бренд на Швајцарската СЕКТА GmbH. Од 2004 нашата понуда еволуираше и денес ние сме специјалитет продавница за здравје во вашата градина со клиенти во Швајцарија, Лихтенштајн, Германија, Австрија, Италија и Франција.

Bei WellnessFASS erhalten Sie ein Gesamtangebot von GÜNSTIG bis EXKLUSIVunser Baukastensystem hat für jeden etwas.

Wir haben unsere eigene Produktion und erfüllen so Ihre Wünsche und garantieren Ihnen Nachhaltigkeit.
Во Wellness барел нема загуба на квалитет се должи на цената !

WellnessFASS® - измислен име стана бренд !
WellnessFASS® – измислен име стана бренд !

WellnessFASS® е регистрирана трговска марка и е предмет на законот за заштита на трговски марки.
Употребата на бренд Wellnessfass® потребите на писмена порака од нас.

(2,614 Посетителите кои се гледа овој пост)

5 размислувања за "За нас”

 1. Добар ден
  Ich bin auf der Suche nach einem Holz Hot Tub für unseren Garten. Може ли да те прашам, да ми мејл ценовникот? Ви благодарам и почит на Melanie

  1. Guten Tag Frau Hämmerli
   Besten Dank für Ihre Anfrage und Interesse an unseren Wellness-Produkten.

   Сегашната цена листа ние сме испратени до вас.
   Можете да изберете од различни големини, Видови на дрво, Ofenart, итн. изберете.

   Ние во моментов имаме следниве производи по намалена цена во продажбата:
   http://www.wellnessfass.ch/shop/abverkauf/index.html

   Bitte teilen Sie uns Ihre Telefonnummer mit oder rufen Sie uns an (052 347 3727) така што најдобро може да им помогне и специјални понуди (а не на цена листа) може да се претстави.

   За прашања или други информации што се на располагање.

   Со почит
   Sibylle Џерси

 2. Sehr geehrte Damen und Herren
  wir sind auf der Suche nach einem Hottub, Ве молиме пратете ми ценовникот по е-мејл.

  vielen Dank und freundliche Grüsse
  Doris Signer

  1. Guten Tag Frau Signer
   Ви благодариме за вашето пребарување. Имам испратени до вас преку е-маил документи.
   Поради нашите Baukastensytems сите модели не се наведени на нашата листа на цени.
   Ние, исто така, топли кади од термо дрво со нерѓосувачки челик вметнете со многу опции и пластични инсерти до сите топли кади направени од фиберглас со дрво трим.
   Ние ќе ве посоветува. Ве молиме контактирајте не, Како. 052 347 37 27 или ни даде вашиот телефонски број познат.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !