WellnessFASS-Preisliste

Ценовник

Нашиот стандарден ценовник вклучува:

  • Badefass
  • Gartensauna
  • Saunahütte
  • Grillhaus
  • Скара хижа
  • Saunaöfen
  • Кампување Pod
  • Под сауна
  • Градина туш
  • Одгледувачницата

ЦЕНОВНИК СИМНЕТЕ ..

(4,507 Посетителите кои се гледа овој пост)

2 размислувања за "Ценовник”

 1. Добар ден,
  Ние сме заинтересирани за барел Сауна.
  Ве молиме пратете ни детален опис (Маса, Изградба, Технологија) и цените на.
  Ви благодариме.
  MfG
  I. Шуга

  1. Guten Tag Herr Schäbe
   Ви благодариме за вашето пребарување. Имаме барел сауни 2 Лица со димензии 190cm x 190cm и сауни до должина од 400cm за конаци за 12 Луѓе. Ние исто така имаме и сауни и Grillkotas со интегрирана сауна понуда. Да бидат во можност да ве известам, ние треба дополнителни информации. Ве молиме контактирајте не, Како. 052 347 37 27. Стандардните информации ние сме испратени до вас преку е-пошта.
   Со почит
   Sibylle Џерси

Напишете коментар

Овој сајт користи Akismet да се намали спам. Научете како да се обработува вашиот коментар податоци.

AB швајцарски франци 1699.- од буџетот на ексклузивни – BadeBOTTI.CH Швајцарската оригиналниот топли кади Сауна градина белведер – Џакузи отворено сауна џакузи – Одмор и релаксација дома – Badefass – Gartensauna – белведер рачно изработени

специјална акција - до 30% попуст !