WellnessFASS-Preisliste

Lista e çmimeve

Lista standardi ynë Çmimi përfshin:

  • Badefass
  • Gartensauna
  • Saunahütte
  • Grillhaus
  • Grill Hut
  • Saunaöfen
  • Camping Pod
  • Sipas sauna
  • Kopshti dush
  • Lukuni

LISTA E ÇMIMEVE SHKARKO ..

(4,572 Vizitorët që të shikuara këtë post)

2 mendime mbi "Lista e çmimeve”

 1. Mirëdita,
  Ne jemi të interesuar në një Sauna fuçi.
  Ju lutemi të na dërgoni përshkrimin e hollësishëm (Mass, Ndërtimi, Teknologji) dhe çmimet për.
  Faleminderit.
  MfG
  I. Zgjebja

  1. Guten Tag Herr Schäbe
   Faleminderit për kërkesën tuaj. Ne kemi sauna fuçi 2 Personat në madhësi 190cm x 190cm dhe sauna deri në një gjatësi prej 400cm për bujtina për 12 Njerëzit. Ne tani kemi edhe sauna dhe Grillkotas me sauna integruar në ofertë. Për të qenë në gjendje të ju këshillojë, ne kemi nevojë për informacion shtesë. Ju lutem na kontaktoni, Tillë. 052 347 37 27. Informacioni standarde ne kemi dërguar tek ju me e-mail.
   Me të mira lidhur
   Sibylle Jersey

Lini një Përgjigju

Ky web site përdor Akismet për të reduktuar spamit. Mëso se si komentin tuaj të dhënave është i përpunuar.

ab CHF 1699.- nga buxheti të veçantë – BadeBOTTI.CH e zvicerane tubs nxehtë origjinale Sauna Garden Gazebo – Hot legen Outdoor Sauna Jacuzzi – Pushim dhe relaksim në shtëpi – Badefass – Gartensauna – belveder handcrafted

Veprimi i veçantë - deri në 30% zbritje !